Bassett 15x8 IMCA B/Lock Wheel D-Hole Silver 5x4.75 58DC475ISLK
Click to zoom in
  • Guaranteed Fitment
    Always the correct part
  • In-House Experts
    We know our products
  • Technical Support
    We help with any installation questions
  • Wordwide Delivery
    Fast shipping times from USA warehouses
Bassett
58DC475ISLK
Out of stock
Wheel - D-Hole Beadlock - 15 x 8 in - 5.000 in Backspace - 5 x 4.75 in Bolt Pattern - Beadlock - Steel - Silver Powder Coat - Each